EDIH Twister Česko & Polsko – 8. 11. 2023

Zveme vás na česko-polské setkání o digitální transformaci pro malé a střední podniky. Využívají malé a střední podniky možnosti digitálních technologií naplno? Jak je mohou nově zřízená evropská centra pro digitální inovace (EDIH) v celé Evropě podpořit v procesu digitální transformace?

18. 10. 2023

Bez popisku

CyberSecurityHubcz a jeho partneři pokračují v letošním cyklu přeshraničních seznamovacích a prezentačních akcí EDIH Twister, tentokrát akcí s přídomkem „Vol. IV“ a česko-polským zaměřením.

🗓️ 8. listopadu 2023, Ostrava, Národní superpočítačové centrum IT4Innovations VŠB-TUO

  • Úvodní projevy: Zahájení akce s projevy od hlavních hostitelů a donorů, včetně Petra Očka z Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Marcin Piaskowskiho z Evropské komise.

  • Představení EDIH: Přehled českých a polských EDIH s prezentacemi od různých sítí, včetně EDIH Ostrava, Cybersecurity Innovation Hub, a EDIH hub4industry.

  • Sítě na Podporu Podnikání: Prezentace partnerů z oblasti podnikání, včetně EEN Česká republika, IT Cluster, a Polský klastr kompozitních technologií.

  • Praktická Část I: Pro malé a střední firmy: Exkurze do provozu Národního superpočítačového centra IT4Innovations a další aktivity zaměřené na nové technologie a byznysovou podporu.

  • Praktická Část II: Pro zúčastněné EDIHy: Druhá exkurze do provozu Národního superpočítačového centra IT4Innovations a prohlídka testbedů VŠB-TUO a EDIH Ostrava.

PODROBNÝ PROGRAM A REGISTRACE


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info