Digitální transformace 2023

  • 7. listopadu 2023
    9:00
  • Pevnost poznání Olomouc (Areál Korunní pevnůstky) - 17. listopadu 7, Olomouc 

Jsme zde, abyste objevili klíčové důvody pro digitální transformaci vaší firmy. Přijďte na Digitální transformaci 2023, kde odhalíme nejlepší české inovace. Jak překonat výzvy? Jak posunout firmu vpřed? Připojte se k nám a najděte odpovědi. Akce je součástí EDIH CyberSecurityHubcz.

Bez popisku

Sdružení CzechInno pokračuje v šíření dobrých praxí do regionů a sběru toho nejlepšího, co Česko v oblasti digitálních inovací nabízí a srdečně zve na další regionální akci z cyklu Digitální transformace 2023, která nabídne odpovědi na tyto palčivé otázky.

  • Digitální transformace nabízí českým firmám řadu příležitostí k zefektivnění interních procesů i zlepšení konkurenceschopnosti a postavení na trhu. Avšak také něco stojí – jak vyjádřeno v penězích, tak i v úsilí, které je zapotřebí jí věnovat napříč celou firmou či organizací.

  • Jsou na vynaložení tohoto úsilí a prostředků ale české firmy připraveny?

  • Mají k tomu dostatek důvodů, které lze vyargumentovat napříč firmou?

  • A co je pro ně tím nejdůležitějším a prvním (či posledním?) impulsem proto, aby započaly svou systémovou digitální transformaci a neustrnuly na půli cesty tím, že si pořídí dílčí nový přístroj či digitalizují jen malou část svých procesů?

Podrobný program a registrace

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info