Smart Business Festival CZ 2023

  • 31. října 2023
    9:00 – 15:00
  • Hotel Artemis, Prague (& online) 

Objevte budoucnost chytrého podnikání na Smart Business Festival CZ 2023! Naučte se využívat umělou inteligenci, chránit svou firmu před kyberhrozbami a efektivně využívat data. Inspirace a inovace pro české SME.

Bez popisku

Víte, jak můžete použít umělou inteligenci pro zefektivnění svého byznysu? Jaká kyberbezpečnostní úskalí na Vás číhají a kdo Vám může pomoci se jim ubránit? A nebo jak můžete ku prospěchu Vaší firmy či organizace lépe využít data, která se po firmě či organizaci toulají v různých formách nebo úložištích? A co je to vůbec datová ekonomika?

Novinky Vám přiblížíme na letošním už devátém výročním Smart Business Festivalu CZ 2023, který pro Vás pořádáme v rámci aktivit našeho EDIH CyberSecurityHubcz

  • Smart Business Festival CZ přináší devátý ročník plný novinek o projektech a aktivitách podporujících digitální ekonomiku a byznysové inovace pro české malé a střední firmy.

  • Inspirujte se příběhy spolupráce s malými firmami, nové zkušenosti a osvědčené postupy z Česka i Evropy, včetně projektů Evropských center pro digitální inovace (EDIH).

  • V rámci expozice SBF budete mít příležitost osobně diskutovat, navázat nové kontakty s odborníky a firmami.

  • Získejte ucelený pohled na aktuální trendy a inovace ve světě digitální ekonomiky.​

Podrobný program a registrace

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info