Expertní služby,
reálný dopad

VÁŠ ZKUŠENÝ PRŮVODCE

Víte, že kyberbezpečnost nelze podceňovat. Avšak jak se v ní vyznat? Naši odborníci vám pomohou najít správný směr a zaměřit se na to, co je skutečně podstatné. Za tímto účelem jsme připravili služby ve čtyřech kategoriích: 

Bez popisku

Vzdělávání
a digitální dovednosti

Bez popisku

Testování
před investováním

Bez popisku

Inovační ekosystém 
a networking

Bez popisku

Přístup k investicím
a financování

Služby jsou určeny pro malé a střední podniky i veřejné organizace. Nabídka je široká a postupně se proměňuje. Reagujeme na trendy i vaši poptávku. 

Platí, že jsou nyní zcela zdarma. Plně je totiž hradí program Digitální Evropa a Národní plán obnovy. A mimochodem, administrativní zátěž je minimální, papírování se nebojte.

SEBEVĚDOMÍ V KYBERPROSTORU
Služby pro
malé podniky

 

Malé podniky jsou páteří naší ekonomiky a digitální transformace je klíčem k jejich udržitelnému růstu. Avšak rizika spojená s digitálními hrozbami neustále rostou. Ať už začínáte, nebo chcete svou bezpečnost posílit, pomůže vám.

DIGITÁLNÍ PŘÍLEŽITOSTI SPRÁVNĚ
Služby pro
střední podniky

 

Středním podnikům pomáháme hledat bezpečnou cestu k příležitostem digitálních technologií. S postupující transformací se totiž zvyšuje i zranitelnost vůči kyberhrozbám. To znamená ohrožení dat, financí, klíčových procesů i reputace.

MODERNÍ, DIGITÁLNÍ A ODOLNÉ
Služby pro
veřejné organizace

 

Digitální transformace veřejných organizací je klíčová pro to, aby mohly co nejlépe sloužit lidem. Chceme, s tím pomoci – s důrazem na efektivnost, transparentnost a odolnost. 

Bez popisku

Expertní organizace pro kyberbezpečnost založená třemi univerzitami. Vytváříme inovační ekosystém, který ovlivňuje budoucnost prostřednictvím výzkumu, služeb a infrastruktury za účelem posilování bezpečnosti a odolnosti.


CyberSecurity Hub, z. ú.


Šumavská 416/15
602 00 Brno
Česká republika

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info