Kyberhrozbám
navzdory

Vítejte v CyberSecurityHubcz

Jsme expertní organizace pro kyberbezpečnost založená třemi univerzitami. Vytváříme inovační prostředí pro výzkum, služby a technologie. Budeme vaším průvodcem k odolnosti. 

Bez popisku

Expertní služby,
reálný dopad

Smyslem našich služeb je posilování bezpečnosti a odolnosti. Budeme vaším průvodcem na cestě k nim. Navíc můžete využít toho, že naše služby nyní plně hradí program Digitální Evropa a Národní plán obnovy.

To mě zajímá


Příležitosti
pro každého

Události s důrazem na aktuální témata, nový obsah či networking se zaměřením na kyberbezpečnost. V hubu se stále něco děje. Přidejte se.

Zjistit více

Bez popisku


Bez popisku

Poznejte
CyberSecurityHubcz

Masarykova univerzita, Vysoké učení technické v Brně a České vysoké učení technické v Praze založily v roce 2020 CyberSecurityHubcz. Vytváří ekosystém organizací pro podporu výzkumné spolupráce, digitální transformace a inovací.

PROZKOUMAT


Jsme koordinátorem
CyberCampuscz

Českého prostoru, který je tu proto, aby posiloval odolnost naší společnosti a tím chránil demokratické hodnoty, ekonomický blahobyt i kvalitu našich životů. Můžete být jeho součástí.

NA WEB CAMPUSU

Bez popisku

Aktuálně

Akce

Blog

Bez popisku

Expertní organizace pro kyberbezpečnost založená třemi univerzitami. Vytváříme inovační ekosystém, který ovlivňuje budoucnost prostřednictvím výzkumu, služeb a infrastruktury za účelem posilování bezpečnosti a odolnosti.


CyberSecurity Hub, z. ú.


Šumavská 416/15
602 00 Brno
Česká republika

Bez popisku

Bez popisku

Bez popisku

Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info